Pre jednotlivcov

Naša pozornosť sa sústreďuje aj na jednotlivcov. Tých, ktorí túžia po zmene kariérneho smerovania, tých, ktorí chcú robiť to, čo ich bude baviť, napĺňať a čo budú to milovať. Sme tu rovnako pre tých, ktorí sa chcú zdokonaľovať, zlepšovať svoje zručnosti a schopnosti. V Pozitive máme vytvorené 3 základné piliére ponuky pre jednotlivcov.
 
 • Kariérne poradenstvo a kariérny koučing
 • Vzdelávanie pre jednotlivcov
 • Psychologické poradenstvo 
 • HR Inkubátor
Veľakrát nás k uvažovaniu o zmene ženie aktuálna nespokojnosť s vecami aké práve sú. Mnohí klienti prichádzajú s túžbou po zmene, ale nemajú ešte jasnú predstavu čo a ako sa má zmeniť. Práve pre nich je určené kariérny koučing, kde klient spolu s koučom nachádza v sebe odpovede a svoje ďalšie smerovanie. Kouč klienta na ceste k odpovediam jemne sprevádza a poskytujeme mu podnetné a bezpečné prostredie.
 
Ak máte jasný cieľ a viete, aké zmeny chcete spraviť, len neviete presne ako, pomôže vám kariérne poradenstvo. Zorientovať sa na pracovnom trhu nie je vždy jednoduché. Je predsa toľko veci, ktoré treba vedieť a naviac sa neustále menia. Zverte to preto do rúk profesionálom a šetrite svoj čas a energiu na to, čo je skutočne dôležité. V rámci kariérneho poradenstva vám pomôžeme s nasledovným:
 
 •  Napísať CV a motivačný list, ktorý vás dostane na pracovný pohovor
 •  Aké pracovné pozície a na akých portáloch sú pre vás vhodné, ako osloviť budúceho zamestnávateľa
 •  Čo môžete pre svoju ideálnu prácu spraviť viac než robíte teraz
 •  Ako vystupova´t na sociálnych sieťach, profil na LinkedIn
 •  Pripravíme vás na osobný pohovor, na čo dávať dôraz a čo eliminovať
 •  Simulovaný osobný pohovor
 •  A mnohé iné aktivity
Ponúkame mnohé vzdelávacie aktivity nielen pre firmy, ale aj pre jednotlivcov. Neustály osobný rozvoj je nevyhnutný pre napredovanie. Náš zoznam ponúkaných workshopov je zameraný na jednotlivé cieľové skupiny. Pokiaľ si z nich nevyberiete, vieme vytvoriť aj vzdelávanie „na mieru“.
 
Keďže našimi klientami sú firmy na jednej strane a jednotlivci, hľadajúci pracovné uplatnenie na strane druhej, je úplne prirodzené, že nás teší ich spoločný prienik. Snažíme sa všetkým našim klientom poskytnúť priestor v našom HR Inkubátore. Vytvoríme vám ideálne podmienky, aby ste sa u nás mohli rozvíjať a hľadať svoju cestu k tomu, čo chcete dosiahnuť.
 
Dosiahnuť to, po čom túžime, nám veľakrát komplikujú ťaživé a nevyriešené problémy z detstva, minulosti. Pre mnohých je táto téma tabu a mylne sa domnievajú, že do sveta úspešných nepatrí. Práve naopak, ak nájdeme spokojnosť a harmóniu v sebe, dokážeme všetko, čo budeme chcieť. Naše psychologické poradenstvo je určené nielen jednotlivcom, ale aj párom alebo rodinám, ktoré cítia nespokojnosť vo fungovaní.

Budeme radi, keď nám napíšete

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje s krátkou správou a my vás budeme kontaktovať čo najskôr

shape